Titulní obrázek


Honda Civic Combi

Automobilka Honda do dnešního dne nezveřejnila fotografie novinky Civic Combi. Naštěstí přišel autosalon v Ženevě a my je již nepotřebujeme. Potěší vás nový design a technika.

Není sporu o tom, že prodeje modelu Honda Civic potřebují trochu oživit. Praktický kombík by tomu mohl velice pomoci. Zejména u fleetových zákazníků, které nudí šedá konfekce, by mohl sklidit jeho originální design úspěch. A úspěch by mohla sklidit i technika, protože pod kapotou je nový moderní diesel 1.6 i-DTEC.

Ten míří i do dalších modelů Hondy a vedle slušné dynamiky přinese především zajímavou spotřebu a emise, které zase zajímají zákazníky v těch zemích, kde se podle emisí odvíjí zdanění. Emise dieselového Civicu Combi by měly být pod 119 g/km CO2.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Přesné číslo objemu kufru zatím neznáme, ale Honda tvrdí, že patří mezi nejobjemnější ve třídě. Ostatně, tomu pomůže i skutečnost, že má Honda Civic Combi vzadu vlečenou nápravu z torzní příčkou, stejně jako hacthback. Je to levné řešení, ale pomáhá prostornosti. Více informací automobilka nezveřejnila, tak uvidíme, v jakých cenových relacích se bude pohybovat nová Honda Civic Combi.